Havlíčkova challenge "200 keší s KHB"

V rámci projektu 200 let KHB vyhlašujeme novou tematickou challenge "200 keší s KHB", díky které chceme šířit povědomí o této mimořádné osobnosti a navštěvovat místa spojená s životem a životním odkazem KHB.

Jméno KHB je neodmyslitelně spojené s havlíčkobrodským regionem a zde se s jeho odkazem budeme setkávat nejčastěji. Po celé naší zemi (ale nejen tady) však existují desítky míst, kde se můžeme setkat se sochami, bustami či pamětními deskami věnovanými KHB. Snad v každém českém či moravském městě nalezneme Havlíčkovu ulici, někde i Havlíčkovo náměstí. Také některé spolky nesou Havlíčkovo jméno hrdě ve svém názvu. Některá místa jsou všeobecně známá a mají svou slavnou minulost. Někde budeme tápat.

Některá místa svoji keš už mají a některá místa se jí snad v blízké době dočkají. Tuhle challenge máte i vy ve svých rukou, pokud budete mít chuť nám s ní pomoci. Dost možná znáte nějaké zajímavé místo spojené s odkazem KHB a třeba budete mít čas a chuť tam založit svoji keš. Třeba se nám projekt dvou set keší s Karlem Havlíčkem podaří zrealizovat, možná této mety nedosáhneme. Ale určitě se o to alespoň pokusíme.-)

 

Budu se snažit splnit podmínky Havlíčkovy challenge 200 keší s KHB:

 

> V záložce SEZNAM KEŠÍ naleznete seznam všech dosud známých keší, které jsou do této challenge zařazené

> Pokud kdekoliv objevíte keš s tematikou KHB, prosím o informaci, do seznamu ji doplníme

> Objevíte-li kdekoliv zajímavé místo s tematikou KHB, které keš ještě nemá a nebudete mít zájem či odvahu keš založit, prosím o informaci, keš založíme sami, nebo požádáme o její založení místní ounery

> Do challenge se započítávají také účasti na tematicky zaměřených eventech

> Jedinou podmínkou pro logování "Found it" je určitý počet odlovených keší (aktivních ke dni publikace), v součtu s účastí na eventech

> Challenge cache bude publikována ke dni 30.10.2021

 

Budu se chtít zapojit do projektu Havlíčkovy challenge 200 keší s KHB:

 

> Lze vytvořit a publikovat jakýkoliv typ keše s tematikou KHB na jakémkoliv místě (naší země i celého vesmíru.-)

> Listing si můžete vytvořit vlastní, nebo použít HTML šablonu připravenou níže na této stránce

> Budete-li mít námět a místo a nebudete si vědět rady s listingem (popisem), pomůžeme vám jej připravit

> Lze publikovat krátkou sérii keší se "vzdělávacím" posláním na téma KHB 

> Listingy k této sérii PŘIPRAVUJEME - listingy nejsou povinné, ale jsou doporučené (HTML šablony budou umístěné níže na této stránce)

> Preferované (ale nikoliv povinné) umístění sérií je na červeně značených turistických trasách, protože: "Moje barva červená a bílá, dědictví mé poctivosť a síla!"

> Lze publikovat tematicky zaměřený event (eventy momentálně zakládat nelze)

> Listing si můžete vytvořit vlastní, nebo použít HTML šablonu připravenou pro keše níže na této stránce, nebo se můžete nechat inspirovat eventy, které už proběhly a jsou uvedené v seznamu

> Název eventu a jeho námět je individuální, můžete se také nechat inspirovat eventy, které už proběhly, případně se na nás obraťte, rádi vám pomůžeme!